פתוח ומאויש 24/7072-3718663

כללי ברזל לטיפול בחיות מחמד

כיצד יש לטפל בגורי חיות מחמד

הטיפול בגורי כלבים וחתולים מאד מזכיר טיפול בתינוקות רכים. גור כלבים זקוק להרבה זמן ולתשומת הלב שלכם, כולל מזון, חום, אביזרים נלווים ועוד. מומלץ לאמץ כלבים החל מגיל 6 שבועות אחרי שהם מפסיקים לינוק. בכל שינוי במצב של הגור (חום, צרכים ומזון) צריך להודיע לווטרינר המטפל. אם החלטתם לטפל בגור חתולים, צריך לקחת בחשבון, שהאם לא תיגע בחתול שלה אם היא תריח ריח של זר. לכן, רק אם החלטתם לאמץ אותו מהרגע הראשון, מותר לכם לגעת בו ולטפל בו, כולל האכלה תכופה, בגירוי לעשיית צרכים ועוד.

מהי המשמעות של אימוץ חיית מחמד

אימוץ ח"מ מחייב היערכות מיוחדת, כמו רכישת ציוד נלווה, השקעה כלכלית לא מבוטלת וזמן. כדי שהקשר ביניכם יהיה מוצלח, עליכם להכין את ביתכם ואת עצמכם לקראת הגעתו של בעל חיים שבתחילת דרכו יהיה לגמר תלוי בכם, כמו תינוק קטן. אם אתם מביאים חיית מחמד לבית עם ילדים, חשוב לבדוק שגם הם מבינים מהן ההשלכות של חיית מחמד בבית, מכל הבחינות. כדאי לבחור בחיית מחמד שאתם מאד אוהבים ושילדיכם הראה בעבר עניין באימוץ שלה.

כיצד נערכים לקראת אימוץ של כלב או גור כלבים

ישנם מספר כללים כאשר מאמצים גור כלבים או כלב בוגר. ראשון, הכינו לכלבכם פינה בבית שהוא ירגיש בה בנוח. מומלץ לשים בה שמיכה מרופדת או כרית וגם כלי לשתייה ואוכל. כלבים זקוקים לשלושה טיולים ביום לביצוע צרכיהם ולפריקת אנרגיה ואל תשכחו לדאוג לרצועה איכותית. החזיקו בבית מזון כלבים יבש. מומלץ לחנך אותם כבר מגיל צעיר ולהיעזר בבעל מיקצוע לצורך כך (מאלף), ולא לשכוח את הביקורים אצל הווטרינר לחיסונים, בדיקה תקופתית וולל בדיקת שיניים.

מה עליכם לדעת כאשר אתם מאמצים חתול cat-rules

לכאורה, אימוץ של חתול נראה הרבה יותר פשוט ונוח. חתול עושה את צרכיו בארגז חול ייעודי. את הארגז יש להחזיק במקום נגיש, אך לא מרכזי בנפרד מהשתייה והחול שלו. אם דירתכם ממוקמת בקומה גבוהה, כדאי להתקין תריסי רשת על החלונות או סורגים שימנעו מהחתול נפילות. גם חתולים אוכלים מזון יבש. הקפידו לבדוק את ציפורניהן ולשייף אותן אם הן חדות. מעבר לכך אין צורך לאמן חתול, הוא מבין לבד את כללי הבית, אך יש מקום להרגיל אותו למשחקים במשחקי החתול ולא בנעליים או רהיטי הבית, להרגיל אותו לליטוף, לסירוק אם יש לו שיער ארוך, למגע, כך שיהיה חיית מחמד נעימה וחברותית.   נושאים נוספים שגולשים מחפשים : – וטרינר חירוםוטרינר תורןוטרינר 24 7 וטרינר תורן תל אביבוטרינר תורן 24 שעותוטרינר תל אביבבית חולים וטרינרי
בית חולים וטרינרי 24/7
אנחנו כאן בשבילך...
שלחו הודעה ונחזור בהקדם:)