פתוח ומאויש 24/7072-3718663

בית חולים וטרינרי בככר: כל הסיבות לבחור בנו לטפל בחיית המחמד שלך!

למה כדאי לי להיות מנוי במרפאה וטרינרית בכיכר?

בבית חולים וטרינרי בכיכר הפועל ברציפות 24 שעות ביממה, הינך זכאי לשירותי מרפאה וטרינרית שגרתיים לצד שרותי בית חולים וטרינרי- מורכבים ומתקדמים תחת קורת גג אחת.

וכל זאת על ידי צוות וטרינרים וסייעים מיקצועיים, מיומנים בעלי אהבה לבעלי חיים ובעלי ניסיון רב הן בקבלת מקרים שגרתיים, רפואה מונעת וחיסונים והן בקבלת מקרים מורכבים, מקרי חירום, כירורגיה, אשפוז טיפול נמרץ, והכל תוך שימוש בציוד רפואי מן המתקדמים בעולם.

בבית רופאים וטרינרי בכיכר גם רופאים מומחים מתחומים שונים העומדים לרשות המטופלים הן לבדיקה וייעוץ והן בשעות חירום גם הם זמינים לרשות המטופלים 24 שעות ביממה.מרפאת חיות בתל אביב

האם אקבל מהוטרינר יחס אישי או שזה כמו בבית חולים של אנשים?

בית חולים וטרינרי בככר - למה לבחור בנו?בבית חולים וטרינרי בכיכר שמים דגש מיוחד על יחס אישי ושירות אישי.

שירות אישי מתבטא גם במעקב של הרופא הוטרינר האחראי על הטיפול ועל המטופל והעוקב אחרי ההתפתחויות, הוטרינר עומד במעקב טלפוני איתך הבעלים עד שבעל החיים שלך מרגיש טוב וחוזר לשגרה.

הוטרינר האישי שלך יהיה זמין לך, בטלפון, במייל, ובפגישה אישית שתוכל לתאם לפי שעות הקבלה המגוונות. שעות העבודה של הווטרינר הצמוד שלך במיוחד מגוונות- בימים מסוימים בשעות הבוקר, לעתים בשעות הצהריים והערב, ולעתים בלילה, ובסופי שבוע. כך שתיאום התורים נעשה קל ונוח.

בנוסף לרופא האישי ולמענה בדלפקי הקבלה הזמינים עבורך, חלק מהשירות האישי הוא קיומה של גישה ישירה למנהל של בית חולים וטרינרי בכיכר – דר' עופר הירשפלד בכל מקרה בו הינכם רואים צורך או מעוניינים להתייעץ בנושא כלשהו, פנייה במייל תענה במהירות ובתוך 24 שעות.

אם הכלב והחתול שלי יהיו מטופלים בבית חולים וטרינרי בכיכר יהיה להם וטרינר אישי/ רופא מטפל? או שבכל פעם אפגוש רופא אחר כמו בבית חולים של אנשים?

לכל מטופל משוייך הרופא האישי שלו. מתוך אמונה כי שירות אישי כרוך בהיכרות אישית בין הרופא למטופל שלו.

בבית חולים וטרינרי בכיכר כל כלב וחתול מטופלים משויכים לרופא ספציפי, שיעקוב אחרי התפתחותם, יכיר אותם ואת אורח חייהם, את הרגישויות האישיות שלהם וגם את אורח חייכם הבעלים…הרופאים במרפאה

על כן, כל מטופל שמגיע משתייך אוטומטית במחשב לרופא מטפל ספציפי.

כמו כן, שעות הקבלה של הרופא האישי שלך מפורסמות מראש, והמטופלים יכולים להתאים את ביקוריהם לשעות עבודה של רופא ספציפי.

כל רופאי בית חולים וטרינרי בכיכר עובדים מספר ימים בשבוע, לחילופין בשעות הבוקר הצהריים והערב, כולל בימי שישי ושבת, ולכן ניתן להתאים את ההגעה בקלות.

האם אני מחויב לגשת רק לרופא הוטרינר המטפל שלי?

לא, אתה יכול לבחור להגיע לאחד מצוות הוטרינרים הקיימים בבית חולים וטרינרי בכיכר , כל וטרינר שיקבל אותך הוא בעל גישה לתיק הרפואי של כל המטופלים.

אנו מקפידים על תיעוד מדויק ומפורט בתיק הרפואי של כל בדיקה, שיחה, בקשה, תוצאות בדיקות צילומים וכו, כך שמעיון בתיק ניתן לדעת את כל ההיסטוריה הרפואית.
לכן, כל אחד מהווטרינרים יוכל לטפל בכל אחד מהמטופלים במרפאה גם אם הם משויכים לרופא אחר במחשב.

מהן הזכויות שלי במסגרת התוכנית של המנוי השנתי? האם זה כולל רק חיסונים?

המנוי השנתי הוא תוכנית בריאות שנתית שמקנה בדיקה רפואית חינם 24 שעות ללא הגבלה מלאה ויסודית על ידי הוטרינר.

ראשית – בדיקה רפואית חינם 24 שעות ללא הגבלה- בעל חיים שהינו מנוי, זכאי להיבדק על ידי וטרינר תורן בכל שעה ביממה, בשבתות ובחגים תמיד הדלת פתוחה בפניו ואין כל סיבה להסס ולהמתין עם מצב בריאותי.

שנית – החיסונים השנתיים והטיפולים המונעים השנתיים – כלולים במנוי ולא מחוייבים בעלות נוספת כלשהי (למעט חיסון הכלבת המלווה בתשלום אגרה לעירית תל אביב / עיריה אחרת לפי אזור המגורים וזאת על פי חוק במדינת ישראל. התשלום לעירייה יכול להתבצע ישירות לעירייה או דרכנו, ואנו מעבירים את התשלום לעירייה, ללא גביית כל תשלום מעבר לאגרה עצמה שגובה העירייה).

מנוי שנתי לכלב כולל: חיסון כלבת, חיסון משושה, 6 זריקות נגד תולעת הפארק (זריקה כל חודשיים), ושני טיפולי תילוע נגד תולעי מעיים – כל טיפול דו שלבי, והטיפולים מתבצעים אחת לחצי שנה לפי ההמלצה.

שלישית – הנחה קבועה של 10% למנויים על כל הטיפולים, הבדיקות, הניתוחים, האישפוז וכו'… שנעשים בכל הסניפים.

דבר נוסף ובעל ערך- השגחה רפואית מתמדת, והיתרון בגילוי מוקדם- בעל חיים שמגיע באופן קבוע לוטרינר, ועובר בדיקה יסודית ומלאה בכל חודשיים (כן, בכל פעם שבעל חיים נכנס לחדר בדיקה, לא חשוב מה התלונה, הוא נבדק בדיקה מלאה "מהאף עד הזנב" כולל שקילה, מדידת חום, הסכתה לקולות נשימה לב ובית חזה, מישוש בטני וכו..) הינו נתון במעקב רפואי וכל שינוי או התפתחות מתגלה בדרך כלל בשלבים מוקדמים.

הגילוי המוקדם – ידוע כיתרון בעל ערך רב החוסך סבל, כסף ולעתים רבות גם מציל חיים מאחר וניתן לטפל מבעוד מועד במצבים רפואיים שלכשיתפתחו לעתים מאוחר מידי… ואנו פוגשים יומיום מצבים ברי טיפול כשמתגלים בזמן.

האם המנוי תקף גם במרכז החירום הוטרינרי ביגאל אלון? אפילו שקניתי אותו בסניף אחר שבכיכר רבין?

כן! מנוי של בית חולים וטרינרי בכיכר, תקף בשני הסניפים בכל שעות הקבלה, גם בשעות הלילה השבת ושעות החירום וגם בשעות ימי החול.

מערכת המחשוב מחוברת והתיק הרפואי שלך זמין לכל הסניפים.

הינך יכול להגיע 24 שעות למרכז החירום, ולהיכנס לבדיקה רפואית אצל וטרינר בתל אביב בחינם, ולקבל את הנחת המנוי על הטיפולים, בדיקות, ניתוחים ואישפוזים בשני הסניפים, גם אם רכשת את המנוי בכיכר רבין וההיפך. גם לגבי חיסונים – ניתן לקבל חיסונים בחינם במסגרת המנוי, בכל הסניפים ללא קשר לסניף בו רכשת את המנוי.

איך ידעו מי אני כשאגש לסניף אחר?

הינך מזדהה כרגיל לפי שם ושם משפחה. מערכת המחשב בסניפי בית חולים וטרינרי בכיכר משותפת ולכן התיק הרפואי זמין בכל מקום שתבחר לטפל בו. אין צורך להודיע לפני הגעה לסניף שאינך רגיל לבקר בו, והינך רשאי לעבור בין הסניפים ללא הגבלה.

אני יכול לקבוע תור לכל וטרינר מבין הווטרינרים בצוות, כדי לקבל חוות דעת נוספת?

בוודאי! במידה והנך חפץ לשמוע דעתו של רופא נוסף בצוות- הנך מוזמן להגיע ולהתייעץ ללא תשלום נוסף כמובן.

באופן קבוע, הרופאים בצוות מתייעצים אחד עם השני ועם רופאים מומחים בתחומים שונים על מנת להעמיק ולהבטיח את הטיפול המתקדם המקצועי והחדשני ביותר שיש.

אנו רואים יתרון רב בכך שבצוות הרופאים פורום של 12 מוחות מלומדים ומקצועיים, המפרים אחד את השני בדיונים ובדרכי טיפול.

סיעור מוחות, ישיבות רופאים לימודיות של צוות רופאי צוות בית חולים וטרינרי בכיכר

הצוות הכולל של רופאי בית חולים וטרינרי בכיכר, מונה 12 רופאים מיומנים ומנוסים בטיפול ובאבחון רפואי יסודי ומדויק.

רופאי הצוות רואים בעבודתם ביצוע והגשמת שליחות ושומרים על התעדכנות מתמדת בכל הגילויים והחידושים בתחומי הרפואה הוטרינרית, מתוך אהבה גדולה למטופלים ולעבודתם, אוהבי בעלי חיים, ולא פחות חשוב מכך בעלי חמלה ואהבה גדולה לבעלי החיים ולבעליהם.

צוות מרכז החירום מונה רופאי חירום המיומנים גם בתחום החירום והטיפול נמרץ.

יחס אישי וזמינות של 24 שעות

בית חולים וטרינרי בכיכר עומד לשירותך 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

צוות הרופאים המקצועי והמיומן מעניק את כל שירותי הרפואה, משירותי מרפאה ומועדון מנויים הכי שווה בעיר, ועד שירותי בית חולים אשפוז וטיפול נמרץ, יחס אישי ושירות מעולה.

חברי מועדון המנויים שלנו נהנים במקביל מרפואת "משפחה", חיסונים, רפואה מונעת וטיפולים שגרתיים וכלה בניתוחים מורכבים, שירותי חירום וטיפול נמרץ ורופאים מומחים בכל התחומים.

האם יש צוות עזר- אחים ואחיות כמו בבית חולים של אנשים?

כן בוודאי! הצוות מונה גם 7 טכנאים וטרינריים מיקצועיים בדיוק כמו אחים ואחיות בבתי חולים הומניים המוכרים לנו.

צוות הטכנאים בעלי ניסיון רב בטיפול באשפוז, לקיחת דמים ותפעול מעבדות הדמים, החדרת עירויים, צילומי רנטגן, חישובי תרופות וכו'.

בדיוק כמו אחים ואחיות הומניים בבתי חולים, אמונים על רווחת בעלי החיים השוהים באשפוז והשגחה בזמן הניתוחים, אחראים על ניטור בעלי החיים וכן מסייעים בטיפול בבעלי חיים בריאים שמגיעים לחיסון / בדיקה / בדיקות נוספות.

צוות הטכנאים מורכב מאנשים בעלי שילוב מנצח של אהבה ענקית לבעלי החיים ומקצוענות אשר למדו במסגרות לימודיות מוכוונות לנושא "סיעוד בעלי חיים".

בית חולים וטרינרי 24/7
אנחנו כאן בשבילך...
שלחו הודעה ונחזור בהקדם:)