פתוח ומאויש 24/7072-3718663

למרפאה וטרינרית בכיכר מגיעים מומחים וטרינרים בתחומים שונים

דר' איתי סרוגו – מומחה בנוירולוגיה וטרינרית

דר' סרוגו סיים את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה של האוניברסיטה העברית בשנת 2005. לאחר מכן המשיך לשנת התמחות במחלקה לחירום וטיפול נמרץ בבית החולים אותה סיים בשנת 2006 ולאחריה עבד כרופא מן המניין במחלקת חרום וטיפול נמרץ בבית החולים האוניברסיטאי במשך שנה וחצי. בשנת 2008 החל בתוכנית התמחות מטעם הקולג' האירופאי לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה ווטרינרית אותה סיים במאי 2011. דר' סרוגו אחראי לטיפול בכל המקרים הנוירולוגים בבית חולים וטרינרי בכיכר ועומד לרשות מטופלינו בשעות קבלה קבועות במרכז החירום שביגאל אלון, בהן הוא מקבל מקרים נוירולוגיים גם ממרפאות המפנות את המקרים לייעוץ. גם במקרי חירום נוירולוגים המגיעים למרכז החירום דר' סרוגו מגיע מוקד חירום לחיות, בית חולים וטרינרי אשר פתוח 24/7 ונותן ייעוץ וטיפול מיידי. במקרים נוירולוגים כרונים, כגון אפילפסיה מלווה את המטופלים לאורך חייהם ועוקב אחרי הטיפול ומצבם הקליני והנוירולוגי באופן שוטף. במרכז החירום אף נעשית בדיקת CSF – אנליזת נוזל חוט שדרה הנעשית במקום ומשמשת לאבחון תהליכים פתולוגים במערכת העצבים, יכולת ביצוע בדיקה זו במרכז החירום היא יוצאת דופן וחדשנית.

ר' הדס בנציוני בר – מומחית לכירורגיה ואורטופדיה

ד"ר הדס בנציוני בר מומחית אירופאית לכירורגיה של חיות מחמד (DVM, Dipl. ECVS). ד"ר בנציוני בר סיימה את לימודי הווטרינריה בשנת 2004 בבית החולים הווטרינרי ע"ש קורט, האוניברסיטה העברית. לאחר מכן המשיכה לשנת סטז' (internship) בבית החולים ועבדה שנה נוספת כרופאה מן המניין במחלקת חירום-טיפול נמרץ. בשנת 2007 החלה התמחות בכירורגיה של חיות מחמד במסלול של הקולג' האירופאי. ב-2010 סיימה את ההתמחות, עברה את בחינות ההסמכה וקבלה תואר מומחה Diplomate of European Collage of Veterinary Surgeon. במהלך ההתמחות רכשה ד"ר בנציוני-בר ניסיון רב בכירורגיה של חיות מחמד הן של רקמה רכה והן בתחום האורטופדיה. היא לימדה וחנכה סטודנטים לווטרינריה, פרסמה מאמרים והרצתה בכנסים לאומיים ובין לאומיים.

דר' אייל רנן – כירורג מומחה

דר' אייל רנן הינו מומחה לכירורגיה וטרינרית. דר' רנן סיים את לימודי הוטרינריה בשנת 1989 בבית החולים הוטרינרי על שם קורט, האוניברסיטה העברית, הוסמך כמומחה לכירורגיה וטרינרית בשנת 1995. דר' אייל רנן כיהן וניהל כראש מחלקה כירורגיה ומנהל בית החולים הוטרינרי בבית דגן. כיום, דר' רנן הינו חבר בסגל האקדמי של בית הספר ומלמד את מקצוע הכירורגיה הוטרינרית. במהלך 20 שנות עבודתו, דר' אייל רנן הכשיר דורות רבים של סטודנטים ומתמחים, כתב מאמרים בתחום הכירורגיה הוטרינרית, והוא בעל ניסיון רב בביצוע ניתוחים באזורי הגוף השונים, ברקמות רכות ובתחום האורטופדיה של חיות המחמד. בבית חולים וטרינרי בכיכר דר' אייל רנן מבצע ניתוחים כירורגים, ניתוחי חירום, ייעוץ שוטף ללקוחותינו ולהפניות וטרינרים ומלווה את מקרי האורטופדיה לכל אורך הדרך.