פתוח ומאויש 24/7072-3718663

כלבים ודשא סינטטי

דשא סינטטי לכלבים

בעלי כלבים וחיות מחמד, שואלים רבות על דשא סינטטי ואיך חברנו על ארבע יתנהג בקרבתו. האם דשא סינטטי מתאים לכלבים? איך מנקים צרכים על דשא סינטטי? כמה זה עולה לנו? ומה חשוב לבדוק לפני רכישה? כל הטיפים הטובים ביותר כאן!

אחת השאלות היותר נפוצות היא האם דשא סינטטי יתאים לכלב שלהם אז נתחיל בהצהרה רשמית שהתשובה היא כן! דשא סינטטי הוא כל מה שחברכם על ארבע צריך אבל לפני שאתם רוכשים דשא סינטטי לכלב יש מספר דברים שעליכם לדעת. לפניכם כל השאלות הכי נפוצות שלקוחות שואלים אותנו…

דשא סינטטי יחזיק מעמד אם הכלב חופר ורץ על בסיס יומי?

דשא סינטטי נארג על ידי מכונות מתקדמות והוא מיועד לשחיקה גבוהה ודריכות מרובות. דשא סינטטי מותקן כיום בשטחים מסחריים, מגרשי ספורט ומתחמים ציבוריים בהם יש דריכה מרובה מידי יום.

אם תרצו שהדשא הסינטטי, יהיה עמיד לאורך שנים אז בחרו בדגם בעל צפיפות סיבים גבוהה. מחפשים דשא סינטטי לתקופה קצרה או אזור שלא דורכים הרבה? ניתן גם לרכוש דגמים בסיסים יותר.

20190306 121757 1024x576 1

איך מנקים צרכים מדשא סינטטי?

ניקוי דשא סינטטי, מתבצע בקלות ממש כמו על ריצוף. אם כלבנו מטיל את מימיו על המשטח אז ניתן לשטוף את הדשא הסינטטי עם מעט מים וסבון. מוצקים, ניתן פשוט להרים ולשטוף את האזור עם לחץ של מים.

ניקוי דשא סינטטי, יכול להתבצע באמצעות שואב אבק, מפוח, מטאטא כביש, מגרפה ושטיפה עם מים ממש כמו כל משטח אחר שיש בבית או בגינה.

פרעושים, חרקים וחיות אחרות? האם דשא סינטטי דוחה מזיקים?

דשא סינטטי מצמצם את אזור המחייה של מזיקים וחרקים מכיוון שהם לא נמשכים למשטחים סינטטיים. אם בעבר כשהיה לכם דשא טבעי אז ידעתם בוודאות שהכלב יחזור לבית עם פרעושים או קרציות אז דשא סינטטי יפתור לנו את הבעיה כמעט לחלוטין.

הכלב חוזר הבייתה עם בוץ ולכלוך כל הזמן. דשא סינטטי יפתור את הבעיה?

כן, בהתקנת דשא סינטטי מניחים תשתיות חצץ שומשום ומהדקים אותן ואז פורשים יריעה גיאו-טכנית למניעת צמחית עשבים ופורשים את הדשא ומקבעים אותו. הגינה שלכם מעכשיו תהיה ירוקה ונקייה ללא לכלכוך, אדמה ועשבייה.

artificial grass green 1024x682 1

דשא סינטטי רעיל לכלבים וחיות מחמד?

דשא סינטטי איכותי, עובר בדיקות מעבדה קפדניות. בין יתר התקנים; תקן אי רעילות, המבטיח כי הדשא הסינטטי אינו מכיל מתכות כבדות כמו קדמיום ועופרת והוא בטוח לשימוש בקרבת ילדים וחיות מחמד. חשוב לבדוק שליבואן יש בדיקת מעבדה המעידה כי הדשא הסינטטי אכן עומד בסטנדרטים הדרושים.

כמה עולה דשא סינטטי לכלב?

ניתן לרכוש דשא סינטטי לכלבים החל מ-20 ₪ למ"ר אבל הם מיועדים לרב לתקופות קצרות ומקומות זמניים ללא דריכה רבה. הדגמים האיכותיים לרב מתחילים מ- 45 ₪ למ"ר ומטפסים למעלה בהתאם לגובה הסיבים וצפיפות הדשא הסינטטי – יש גם דגמים מקצועיים שיעלו 100 ש"ח ויותר.

איך אפשר לדעת איך הכלב שלנו יתנהג עם דשא סינטטי?

אפשר פשוט להביא אותו לביקור בתצוגה של החברה, שיבחן את המשטח החדש. החברות המובילות בענף, מחזיקות במחסנים שלהם תצוגה גדולה של כל דגמי הדשא הסינטטי שלהן. בתצוגה ניתן לשכב, לגעת ולבחון איך הדשא יראה אצלנו בגינה או במרפסת לפני התקנתו.


וטרינר תורן תל אביב