פתוח ומאויש 24/7072-3718663

10 טיפים לבחירת וטרינר

חשוב מאוד לתת את הדעת על נושא הבריאות של חיית המחמד. רפואה מונעת, חיסונים וטיפולים שגרתיים מאריכים חיים ומקטינים את הסיכון למחלות ובעיות בריאות.
בדיקה שגרתית אצל הוטרינר חשובה להערכת מצב וביקורת ועשויה לגלות סימנים למצבים בריאותיים מבעוד מועד ולפני שרואים סימנים בולטים לעין.

טיפים חשובים לבחירת וטרינר

 1. קרבה למקום מגוריכם – מהסיבה שלעיתים יש בעיות בריאותיות דחופות, חשוב מאוד שהגישה למרפאה תהיה מהירה ותוכלו לצאת עם חיית המחמד שלכם ולהגיע לטיפול כמה שיותר מהר. במקרים מסוימים, טיפול מהיר מציל חיים.
 2. מקצועיות – מקצועיות היא חשובה ביותר ואין על כך עוררין.
 3. המלצות – כמו בכל תחום בחיינו, המלצות של מכרים הן חשובות מאוד, ויכולות לתרום המון לידע שלכם בנוגע לבחירת וטרינר מקצועי. על ידי המלצות מחברים תוכלו לדעת על מי ניתן לסמוך, מי נותן שירות טוב, נעים ואדיב, איזה וטרינר נותן שירות יסודי ומעמיק ועוד…
 4. פגישת היכרות עם וטרינר לפני טיפול – פגישה זו חשובה על מנת לקבל את הרושם הראשוני, אשר בדרך כלל קובע את דעתם לגבי המשך הדרך, כמו גם התרשמות מהמרפאה הוטרינרית עצמה- הגיינה, ציוד העומד לרשות הוטרינר ועוד…
 5. מחיר – מכיוון שטיפול בבעלי חיים הוא הוצאה כספית גדולה ומשמעותית, ישנם וטרינרים אצלם ניתן להצטרף כמנוי למרפאה הוטרינרית וכך להוזיל משמעותית את ההוצאות ולרכוש "חבילת טיפולים" כך תבטיחו נוחיות עם מחיר הוגן לחבילה.
 6. יחסי אנוש נעימים – במיוחד כאשר מדובר בבריאות וטיפול בחיית המחמד שלכם, חשוב לרקום יחסים טובים וקרובים עם והטרינר, יחס אישי וחם, גם כלפיכם וגם כלפי בעלי החיים הוא חשוב מאד וכאשר בעל החיים מרגיש נוח בטיפול הוא גם יאפשר לוטרינר ברב המקרים לבצע את מה שצריך ויקל על הטיפול.
 7. מספר שירותים בבית חולים וטרינרי אחד – יש לבדוק איזה שירותים ניתנים במרפאה הוטרינרית או בית חולים הוטרינרי שבחרתם בו – ישנן בתי חולים וטרינריים אשר יעניקו לכם את כל השירותים שאתם זקוקים להם בתחום רפואת חיות המחמד תחת קורת גג אחת- כגון חיסונים וטיפולים שגרתיים, ניתוחים, בדיקות מעבדה, רנטגן, אולטרסאונד ועוד…
  אם בחרתם בית חולים וטרינרי מקצועי, בעל יחס חם ואוהב תבדקו אם ניתן לעשות שם מנוי שנתי ולהנות גם מבדיקה רפואית מוזלת 24 שעות ביממה. למשל אין זה מחייב כי וטרינר כפר סבא יעניק את אותם שירותים כמו וטרינר בתל אביב.
 8. אסתטיות וסטריליות המקום – חשוב לוודא שהמקום כולו אסתטי ונקי מכיוון שמדובר בבית חולים וטרינרי, טיפולים בבעלי חיים מכל הסוגים ולכן חשוב להקפיד על כך כדי למנוע זיהומים ובעיות נוספות אחרות.
 9. זמני פעילות – בית חולים וטרינרי צריך להיות מאוייש ופעיל 24 שעות ביממה ברציפות. בידקו אם המרפאה אותה בחרתם נותנת לכם שירותים מחוץ לשעות הקבלה או פתוחה 24 שעות חשוב לדעת. בררו אלו שירותים ניתנים 24/7 והאם ניתן לקבל גם סיוע טלפוני.
 10. דרכי תשלום – וודאו כי בבית חולים וטרינרי שבחרתם מקבלים את כל אמצעי התשלום על מנת לעשות זאת בדרך שהכי נוח לכם.
בית חולים וטרינרי 24/7
אנחנו כאן בשבילך...
שלחו הודעה ונחזור בהקדם:)