פתוח ומאויש 24/7072-3718663

3 טיפים חמים לבעלי חתולים

למרות שהם דואגים להזכיר לנו עד כמה הם עצמאים, החתולים הפרוותיים שלנו עדיין צריכים אותנו וזה בכל זאת תפקידנו לדאוג להם; ככל שחייהם יותר קלים, כך גם יהיו חיינו וכולנו נוכל להתכרבל על הספה יחדיו.

הנה 3 טיפים לכל בעלי החתולים למיניהם!

1.  איך משייפים ציפורניים ובו זמנית מעצבים את הבית?

למה החתול משייף ומגרד את ציפורניו דווקא על הספות האהובות והמעוצבות שלנו? כי הוא חתול! זה צורך טבעי אצל כל חתול ואם לא נספק לו את המקום הנכון לעשות זאת – הוא יצטרך למצוא פתרון בעצמו. אמנם יש קרטוני גירוד ומוצרי שיוף נוספים, אבל מסתבר שהחתולים לאו מעריכים את ההשקעה הכלכלית במשטח גירוד, ועדיין בוחרים את הספה על גביו.

הטיפ שלנו הוא לצאת לטיול קטן לטבע, ולהביא הביתה גזע עץ יפה ודקורטיבי וכך כולם נהנים: החתול נהנה לטפס, לשייף ולהתחבר שוב לטבע; אתם נהנים מעיצוב חדש בבית בעלות הכי מינימלית שיש. ולספות – שלום!

2. איך שומרים על הפרדה בין סלון לשירותים?

כאשר יש מספר חתולים בבית, הרבה פעמים אחד או יותר מהחתולים יעשו את צרכיהם על הספות, הרצפה או איזורים אחרים בבית – רק לא בארגז.

הטיפ שלנו הוא פשוט ויעיל – וודאו שמספר ארגזי השירותים הוא כמספר החתולים + 1; כלומר, על שני חתולים = 3 ארגזים וכן הלאה. טיפ זה פותר את הבעיה בקלות, ביעילות ובמהירות.

3. איך מקפידים על ניחוח ארגזי השירותים?

ריח רע מהארגז הוא בעיה נפוצה והגיונית למדי. הפתרון הראשוני הוא כמובן לנקות את הארגז באופן קבוע. במידה והחתול עשה 'מספר 2', מומלץ לפנות זאת באופן מיידי מהארגז. אך לא ניתן להחליף את כל חול הארגז כל פעם שהחתול נכנס לשירותים.

הטיפ הסודי שלנו הוא לקנות שקיות של סודה לשתיה, וכשאתם שמים חול נקי והארגז נקי – פזרו שקית שלמה של סודה לשתייה על החול; זה מונע ריחות, סופג ריחות רעים ומשפר את אורח החיים שלנו ובעיקר של החתול היקר.