פתוח ומאויש 24/7072-3718663

שירותי וטרינר עד הבית

שירותי וטרינר עד הבית הינו שירות הגעה של רופא וטרינר אליכם הביתה על מנת לטפל בכלב או בחתול שלכם.

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות תחום שירותי הוטרינר המתקיימים בבית הלקוח.

שירותי וטרינר עד הבית – מה הם כוללים?

שירותי וטרינר עד הבית הינו שירות רפואי המיועד לחיות המחמד אותן אתם כל כך אוהבים ולהן אתם כל כך דואגים. שירותים אלו כוללים מגוון נרחב של שירותי רפואה וטרינרית שגרתית או מונעת בהתאם לצורך הטיפולי ובהתאם לסוג החיה, גודלה ומצבה הרפואי.

בין יתר השירותים המוצעים לכם במסגרת שירותי וטרינר עד הבית תמצאו: שירותי רפואה מונעת הכוללת את כל החיסונים והטיפולים הנדרשים לצורך מניעת מחלות וסכנות כאלו ואחרות מחיית המחמד שלכם, במידה ויתברר כי יש צורך בטיפול יותר קריטי המצריך אישפוז, כירורגיה, צילומי רנטגן ועוד… יהיה צורך בהבאת הכלב או החתול אל בית החולים הוטרינרי להמשך אבחון וטיפול.

שירותי וטרינר עד הבית – למי הם מיועדים?

שירותי הוטרינר עד הבית מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין להעניק את הטיפול הרפואי המסור והמקצועי ביותר לחיית המחמד אותה הוא כל כך אוהב ולה הוא כל כך דואג,אך ישנו קושי בהוצאת בעל החיים מהבית, מסיבות שונות.

לעיתים אתה כל כך עסוק והגעה של וטרינר עד הבית לצורך בדיקה או חיסון של הכלב או החתול שלכם תקנה לו את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק במיידי, ותקל עליכם מאוד בכך שהוטרינר יגיע אליכם בשעה שנוחה לכם, בשעות הערב לאחר חזרתכם מהעבודה למשל.

מתי כדאי להזמין שירותי וטרינר עד הבית

כשם שאיננו מזמינים הביתה רופא הומני במקרים בהם אנו זקוקים להגיע לחדר מיון, כך גם אם הכלב או החתול שלנו במצב מצוקה החשוד כמסוכן לא נזמן שירותי וטרינר עד הבית אלא נגיע במהירות לבית החולים הוטרינרי הקרוב.

לכל הטיפולים והחיסונים שאינם דחופים ניתן להזמין וטרינר עד הבית, אשר יתן מענה ויחסוך לכם את ההגעה למרפאה, יחסוך את הכנסת החתול לכלוב נשיאה, ואת הסטרס הכרוך ביציאה מהבית.

אם אתה בעל מספר בעלי חיים, היציאה מהבית עם כולם למרפאה היא לעתים מסורבלת ולכן עדיפה הגעה של וטרינר עד הבית, אשר תחסוך את סחיבת כל החבורה ברגל או ברכב למרפאה, ותקנה להם חיסונים בסביבה הטבעית השקטה שלהם.

בעת מתן הטיפול הרפואי, הוטרינר המגיע לביתכם בוחן את מצבה הכללי של החיה ומעניק לכם אבחנה וקובע את המשך הטיפול הנדרש. במידה ויעריך הוטרינר כי יש צורך בבדיקות נוספות – ישנן בדיקות שניתן לעשות בבית כגון לקיחת דם, משטחים ומגרדים, אטותם יקח הוטרינר לבית החולים הוטרינרי אליו הוא משתייך ויבצע שם את הבדיקות.

ישנם מצבים בהם יש צורך בהבאת הכלב או החתול לבית החולים הוטרינרי כדי להמשיך שם את האבחון עד שתקבע אבחנה מדוייקת וטיפול לצידה.