פתוח ומאויש 24/7072-3718663

וטרינר עד הבית

חיית המחמד האהובה עליכם נקלעה לבעיה רפואית כזו או אחרת? מתמודדים עם מחלה הפוקדת את חיית המחמד שלכם באמצע הלילה? רוצים להעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול המונע החיוני ביותר ואין לכם זמן? זה הזמן להכיר את שירותי וטרינר עד הבית המוענקים לכם על ידי וטרינרים מקצועיים המגיעים אל ביתכם לביצוע החיסון!

שירותי וטרינר עד הבית מאפשרים גם לכם להעניק לחיית המחמד האהובה שלכם את שירותי רפואה בתחום הוטרינריה, וכל זאת מבלי שתדרשו לנייד את חיית המחמד אל המרפאה הוטרינרית הפועלת באזור מגוריכם.

בין יתר שירותי הרפואה המוצעים לכם במסגרת שירותי וטרינר עד הבית תמצאו:

  • מתן חיסונים כללים לכלבים וחתולים – חיסוני כלבת, זריקה נגד תולעת הפארק וטיפול נגד תולעים, חיסון נגד שעלת ועוד. .
  • שירותי בדיקה כללית ואבחון מחלות- בדיקה פיסיקאלית מקיפה עי וטרינר לצרכי אבחון של מחלות מהן סובלת החיה, וכמו כן, מתן טיפול תרופתי,וייעוץ בנוגע להמשך טיפול.

וטרינר עד הבית – כי החיים של הכלב והחתול שלכם חשובים!

שירותי וטרינר עד הבית נועד לסייע לכם לטפל בחיות האהובות שלכם, בסביבה הטבעי שלו.

יש חתולים וכלבים שמאוד קשה להם הנסיעה או ההליכה למרפאה הוטרינרית, ולכן הגעה של וטרינר עד הבית פותרת את הבעיה ומקנה לכלב ולחתול את הטיפול לו הוא זקוק. כמובן שיש מקרים בהם הגעה למרפאה הוטרינרית או לבית חולים וטרינרי הינה לא מן הנמנע, מאחר וצילומי רנטגן, ניתוחים בהרדמה ועוד… אשר אותם לא ניתן לבצע בבית ובמקרים מסויימים הם הכרחיים על מנת להשלים את האבחון לבעיה ולטפל בה.

איך נדע האם הכלב או החתול שלי חייב להגיע לבית חולים וטרינרי או שניתן להזמין וטרינר עד הבית?

התשובה פשוטה – התקשרו לבית החולים הוטרינרי ותתייעצו עם הוטרינר.

תוכלו לחשוב גם על עצמכם – מתי אתם הייתם הולכים לרופאומתיהייתם פונים לחדר מיון או מוקד רפואה דחופה? וכך תדעו להבחין בין מקרה שיכול להיפתר ע"י וטרינר בבית לבין מקרה שמחייב הגעה לבית חולים וטרינרי. במידה ואינכם בטוחים ודואגים ממצב הכלב והחתול שלכם, עדיף להגיע לבית חולים וטרינרי במיידי, או להזמין וטרינר עד הבית באותו רגע. אין להמתין עם מצב רפואי לא ברור, לפעמים המתנה אפילו של מספר שעות היא ארוכה מידי.

שימו לב, ישנו בית חולים וטרינרי אשר יש לו שירות של וטרינר עד הבית, זהו שילוב מצויין לכלב או לחתול שלכם כשהוא במצוקה, מאחר ובמידה ולאחר בדיקת בעל החיים מתברר כי יש צורך באישפוז, או בניתוח או בצילום רנטגן או בפרוצדורה בהרדמה, ניתן יהיה לקחת את הכלב או החתול ישירות לבית החולים הוטרינרי מבלי להתחיל בחיפושים בשעת מצוקה אחרי וטרינר פתוח או מרפאה וטרינרית אשר יוכלו לתת מענה למצב הכלב או החתול שלכם, דבר אשר יכול לעורר לחץ רב אי וודאות חששות ופחדים, ולבזבז זמן יקר שיכול היה כבר להיות מושקע בטיפול.

כמובן שאיתור הבעיה באופן המיידי ומתן טיפול מקצועי ונקודתי בהתאם לבעיה, יכולים להציל בחלק גדול מהמקרים את חייה של חיית המחמד שאתם כה אוהבים. במידה וגם אתם חשים כי חיית המחמד סובלת מבעיה כזו או אחרת או במידה וגם אתם מבחינים בשינוי התנהגות קיצוני של חיית המחמד, אל תהססו וצרו קשר מיידי עם אחד הוטרינרים המציעים לכם את שירותי רפואת החירוםאם זה ע"י הבאה לבית החולים הוטרינרי הקרוב או ע"י שירותי וטרינר עד הבית.